ГАРАНТ-ОМЕГА, МП

Контакти

Юридична адреса
67570, Одеська обл., Комінтернівський р-н , смт Чорноморське, Бос 44 к. 12
Керівник
Ружина Тетяна Петрівна
Код ЄДРПОУ20922463
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАРАНТ-ОМЕГА, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАНТ-ОМЕГА, МП» присвоєно код 20922463.

Керівником підприємства «ГАРАНТ-ОМЕГА, МП» є Ружина Тетяна Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАНТ-ОМЕГА, МП» — Одеська обл., Комінтернівський р-н , смт Чорноморське, Бос 44 к. 12.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАНТ-ОМЕГА, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах