ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОЛЕКЦІОНЕРІВ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Катерининська, 14
Керівник
Лобода Петро Григорович
Код ЄДРПОУ20922687
Дата реєстрації14.11.2005
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОЛЕКЦІОНЕРІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОЛЕКЦІОНЕРІВ» присвоєно код 20922687.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОЛЕКЦІОНЕРІВ» є Лобода Петро Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОЛЕКЦІОНЕРІВ» — м. Одеса, вул. Катерининська, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОЛЕКЦІОНЕРІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах