ПЧЕЛА, ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Садова, 8
Телефони
Керівник
Колесніков Дмитро Фролович
Код ЄДРПОУ20922859
Дата реєстрації30.05.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЧЕЛА, ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЧЕЛА, ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ» присвоєно код 20922859.

Керівником підприємства «ПЧЕЛА, ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ» є Колесніков Дмитро Фролович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЧЕЛА, ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Садова, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЧЕЛА, ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах