ПУЛЬСАР- Н. Н. Н., ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65039, м. Одеса, просп. Гагаріна, 25
Телефони
Керівник
Ніколаєв Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ20922960
Дата реєстрації07.05.1993
Дата оновлення29.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПУЛЬСАР- Н. Н. Н., ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПУЛЬСАР- Н. Н. Н., ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20922960.

Керівником підприємства «ПУЛЬСАР- Н. Н. Н., ФІРМА, ТОВ» є Ніколаєв Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПУЛЬСАР- Н. Н. Н., ФІРМА, ТОВ» — м. Одеса, просп. Гагаріна, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПУЛЬСАР- Н. Н. Н., ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах