ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, МАЛЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
65091, м. Одеса, вул. Скісна, 47
Бухгалтерія
Керівник
Маєвський Михайло Леонідович
Бухгалтер
Гончаренко Любов Олексіївна
Кількість співробітників26 чел.
Код ЄДРПОУ20923184
Дата реєстрації27.05.1996
Дата оновлення27.01.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, МАЛЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, МАЛЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20923184.

Керівником підприємства «ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, МАЛЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Маєвський Михайло Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, МАЛЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Одеса, вул. Скісна, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, МАЛЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах