ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ "ЛЕОПОЛЬД"

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 14
Керівник
Поляков Петро Сергійович
Код ЄДРПОУ20923416
Дата реєстрації19.03.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ ”ЛЕОПОЛЬД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ "ЛЕОПОЛЬД"» присвоєно код 20923416.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ "ЛЕОПОЛЬД"» є Поляков Петро Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ "ЛЕОПОЛЬД"» — м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ ”ЛЕОПОЛЬД”»
Поділіться інформацією в соцмережах