ЛЕОПОЛЬД, ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 14
Керівник
Поляков Петро Сергійович
Код ЄДРПОУ20923416
Дата реєстрації19.03.1997
Дата оновлення22.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЛЕОПОЛЬД, ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕОПОЛЬД, ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ» присвоєно код 20923416.

Керівником підприємства «ЛЕОПОЛЬД, ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ» є Поляков Петро Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕОПОЛЬД, ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ» — м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 14.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЛЕОПОЛЬД, ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ АМАТОРІВ КОТІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах