НОРМАНДІЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СПОРТИВНО-АВІАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
65114, м. Одеса, вул. Левітана, 105 корп. Б
Телефони
Керівник, директор
Резнікова-Братова Оксана Миколаївна — голова правління
Бухгалтер
Іванова Тетяна Геннадіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20923942
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації10.01.1997
Дата оновлення19.01.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «НОРМАНДІЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СПОРТИВНО-АВІАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПРАТ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОРМАНДІЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СПОРТИВНО-АВІАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПРАТ» присвоєно код 20923942.

Керівником підприємства «НОРМАНДІЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СПОРТИВНО-АВІАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПРАТ» є Резнікова-Братова Оксана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОРМАНДІЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СПОРТИВНО-АВІАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПРАТ» — м. Одеса, вул. Левітана, 105 корп. Б.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «НОРМАНДІЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СПОРТИВНО-АВІАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПРАТ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах