ГАВИНОСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
67912, Одеська обл., Окнянський р-н, с. Гавиноси, вул. Центральна, 317
Телефони
Керівник
Терзі Микола Борисович
Код ЄДРПОУ20923994
Дата реєстрації04.05.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАВИНОСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАВИНОСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20923994.

Керівником підприємства «ГАВИНОСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Терзі Микола Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАВИНОСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Окнянський р-н, с. Гавиноси, вул. Центральна, 317.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАВИНОСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах