ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ЕЙРЕНА-ЛТД” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
65089, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 104 корп.2 к.85
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Задорожнюк Олег Сергійович
Бухгалтер
Соколов Валерій Антонович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ20924083
Дата реєстрації26.01.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ЕЙРЕНА-ЛТД” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ЕЙРЕНА-ЛТД” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 20924083.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ЕЙРЕНА-ЛТД” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Задорожнюк Олег Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ЕЙРЕНА-ЛТД” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 104 корп.2 к.85.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ЕЙРЕНА-ЛТД” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах