РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
68702, Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, просп. Леніна, 149
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Карапетров Микола Лук’янович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20924108
Дата реєстрації06.08.2001
Дата оновлення28.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 20924108.

Керівником підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» є Карапетров Микола Лук’янович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» — Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, просп. Леніна, 149.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах