РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
68702, Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, просп. Леніна, 149
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Карапетров Микола Лук’янович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20924108
Дата реєстрації06.08.2001
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 20924108.

Керівником підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» є Карапетров Микола Лук’янович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» — Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, просп. Леніна, 149.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах