ТЕМП, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
65091, м. Одеса, вул. Комітетська, 14а
Телефони
Керівник
Віциховський Сергій Станіславович
Код ЄДРПОУ20924249
Дата реєстрації16.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕМП, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕМП, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 20924249.

Керівником підприємства «ТЕМП, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» є Віциховський Сергій Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕМП, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» — м. Одеса, вул. Комітетська, 14а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕМП, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах