АРГУС-93, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65111, м. Одеса, просп. Добровольського, 153, к. 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Погребна Жанна Михайлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20924367
Дата реєстрації28.09.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРГУС-93, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРГУС-93, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» присвоєно код 20924367.

Керівником підприємства «АРГУС-93, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» є Погребна Жанна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРГУС-93, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» — м. Одеса, просп. Добровольського, 153, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРГУС-93, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах