ГАРАНТ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Катерининська, 91
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Самсонов Олег Васильович
Бухгалтер
Ульянова Татьяна Ивановна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ20924427
Дата реєстрації24.05.1993
Дата оновлення30.12.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАРАНТ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАНТ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20924427.

Керівником підприємства «ГАРАНТ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Самсонов Олег Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАНТ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Одеса, вул. Катерининська, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАНТ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах