СІС, ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Літературна, 12
Телефони
Керівник
Голубев Євген Васильович
Код ЄДРПОУ20924445
Дата реєстрації08.09.2006
Дата оновлення20.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СІС, ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІС, ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 20924445.

Керівником підприємства «СІС, ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Голубев Євген Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІС, ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — м. Одеса, вул. Літературна, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІС, ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах