ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВIДКРИТОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОДЕСАМОЛОКО" "ОЛЬГIНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД"

Контакти

Юридична адреса
67200, Одеська обл., Іванівський р-н, с. Прохорове, вул. Радянської Армії, 23
Телефони
Керівник
Пудікова Людмила Леонтіївна
Код ЄДРПОУ20925556
Дата реєстрації24.02.1997
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВIДКРИТОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ОДЕСАМОЛОКО” ”ОЛЬГIНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВIДКРИТОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОДЕСАМОЛОКО" "ОЛЬГIНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД"» присвоєно код 20925556.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВIДКРИТОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОДЕСАМОЛОКО" "ОЛЬГIНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД"» є Пудікова Людмила Леонтіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВIДКРИТОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОДЕСАМОЛОКО" "ОЛЬГIНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД"» — Одеська обл., Іванівський р-н, с. Прохорове, вул. Радянської Армії, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВIДКРИТОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ОДЕСАМОЛОКО” ”ОЛЬГIНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД”»
Поділіться інформацією в соцмережах