КАРОЛІНА, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
65111, м. Одеса, вул. Паустовського, 31, к. 183
Телефони
Керівник
Котлов Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ20925668
Дата реєстрації08.02.2006
Дата оновлення22.08.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРОЛІНА, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРОЛІНА, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 20925668.

Керівником підприємства «КАРОЛІНА, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Котлов Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРОЛІНА, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — м. Одеса, вул. Паустовського, 31, к. 183.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРОЛІНА, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах