ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 22, к. 15
Керівник
Дамрін Олег Борисович
Код ЄДРПОУ20926449
Дата реєстрації25.12.1992
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 20926449.

Керівником підприємства «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Дамрін Олег Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 22, к. 15.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах