ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 22, к. 15
Керівник
Дамрін Олег Борисович
Код ЄДРПОУ20926449
Дата реєстрації25.12.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ" » присвоєно код 20926449.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ" » є Дамрін Олег Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ" » — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 22, к. 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах