АГРОТРАНССЕРВІС, КОЛЕКТИВНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Григор’ївського Десанту, 10, к. 131
Телефони
Керівник
Загребельний Валерій Миколайович
Бухгалтер
Лось Олена Михайлівна
Код ЄДРПОУ20926588
Дата реєстрації29.09.1993
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРОТРАНССЕРВІС, КОЛЕКТИВНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОТРАНССЕРВІС, КОЛЕКТИВНА ФІРМА» присвоєно код 20926588.

Керівником підприємства «АГРОТРАНССЕРВІС, КОЛЕКТИВНА ФІРМА» є Загребельний Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОТРАНССЕРВІС, КОЛЕКТИВНА ФІРМА» — Одеська обл., м. Южне, вул. Григор’ївського Десанту, 10, к. 131.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОТРАНССЕРВІС, КОЛЕКТИВНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах