ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА"

Контакти

Юридична адреса
65070, м. Одеса, вул. Космонавтів, 62 корп. 2
Телефони
Керівник
Раділова Віра Іванівна
Код ЄДРПОУ20926952
Дата реєстрації06.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ”АЛЬФА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА"» присвоєно код 20926952.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА"» є Раділова Віра Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА"» — м. Одеса, вул. Космонавтів, 62 корп. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ”АЛЬФА”»
Поділіться інформацією в соцмережах