КОНСЕРВКОМПЛЕКС, НВП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65028, м. Одеса, пров. Високий, 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Громов Олександр Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20927213
Дата реєстрації18.06.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНСЕРВКОМПЛЕКС, НВП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСЕРВКОМПЛЕКС, НВП, ТОВ» присвоєно код 20927213.

Керівником підприємства «КОНСЕРВКОМПЛЕКС, НВП, ТОВ» є Громов Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСЕРВКОМПЛЕКС, НВП, ТОВ» — м. Одеса, пров. Високий, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНСЕРВКОМПЛЕКС, НВП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах