КИЙ-АВІА, АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ, ОДЕСЬКА ДИРЕКЦІЯ

Контакти

Адреса
65082, м. Одеса, вул. Преображенська, 15
Керівник
Кожакова Юлія Миколаївна — директор

Продукція, послуги

Послуги:
- Авіаквитки;
- Залізничні квитки;
- Квитки на автобус;
- Готелі;
- Туризм;
- Страхування;
- Візове обслуговування;
- Корпоративне обслуговування;
- Додаткові послуги.

Інформація про компанію

За більше ніж 20 років історії компанія КИЙАВІА зібрала унікальний комплект туристичних послуг, що дозволяє повністю виправдати будь-які ваші очікування від подорожі: незалежно від мети, формату або пункту призначення. Що б ви не обрали – пакетні тури для всієї родини, індивідуальне планування подорожей, корпоративний івент, ділову або luxury поїздку – можете бути впевненими, що всі турботи про організацію мандрівки працівники агенства візьмуть на себе. Вам залишається лише одне – насолоджуватися новими емоціями та враженнями!

Про компанію

Код ЄДРПОУ20927319
Рік заснування
1993
Кількість співробітників30 чел.
Дата реєстрації22.08.2013
Дата оновлення24.06.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЙ АВІА, КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ, ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 20927319.

Керівником підприємства «КИЙ АВІА, КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ, ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Кожакова Юлія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЙ АВІА, КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ, ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — м. Одеса, вул. Преображенська, 15.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КИЙ АВІА, КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ, ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» офіційний сайт: https://kiyavia.com/
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЙ-АВІА, АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ, ОДЕСЬКА ДИРЕКЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах