ІЛОН-С.П.С.-ЛТД, МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
65011, м. Одеса, пров. Онілової, 17
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бугріна Ірина В’ячеславівна
Бухгалтер
Савельєва Світлана Василівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20927360
Дата реєстрації23.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІЛОН-С.П.С.-ЛТД, МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛОН-С.П.С.-ЛТД, МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ» присвоєно код 20927360.

Керівником підприємства «ІЛОН-С.П.С.-ЛТД, МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ» є Бугріна Ірина В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛОН-С.П.С.-ЛТД, МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ» — м. Одеса, пров. Онілової, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛОН-С.П.С.-ЛТД, МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах