СПТПП ”МОРРЄЧСТРОЙІНДУСТРІЯ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65031, м. Одеса, вул. Промислова, 33
Керівник
Ульянов Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ20927667
Дата реєстрації17.11.1997
Дата оновлення23.06.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПТПП ”МОРРЄЧСТРОЙІНДУСТРІЯ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПТПП ”МОРРЄЧСТРОЙІНДУСТРІЯ”, ТОВ» присвоєно код 20927667.

Керівником підприємства «СПТПП ”МОРРЄЧСТРОЙІНДУСТРІЯ”, ТОВ» є Ульянов Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПТПП ”МОРРЄЧСТРОЙІНДУСТРІЯ”, ТОВ» — м. Одеса, вул. Промислова, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПТПП ”МОРРЄЧСТРОЙІНДУСТРІЯ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах