ДОЧП ”НА ЗДОРОВЬЕ” ФІРМИ ”ЛЮСТДОРФ” У ФОРМІ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65041, м. Одеса, вул. Грушевського, 41
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Цитович Сергій Володимирович
Бухгалтер
Максименко Олександр Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20928069
Дата реєстрації27.12.2001
Дата оновлення12.09.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”НА ЗДОРОВЬЕ” ФІРМИ ”ЛЮСТДОРФ” У ФОРМІ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”НА ЗДОРОВЬЕ” ФІРМИ ”ЛЮСТДОРФ” У ФОРМІ ТОВ» присвоєно код 20928069.

Керівником підприємства «ДОЧП ”НА ЗДОРОВЬЕ” ФІРМИ ”ЛЮСТДОРФ” У ФОРМІ ТОВ» є Цитович Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”НА ЗДОРОВЬЕ” ФІРМИ ”ЛЮСТДОРФ” У ФОРМІ ТОВ» — м. Одеса, вул. Грушевського, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”НА ЗДОРОВЬЕ” ФІРМИ ”ЛЮСТДОРФ” У ФОРМІ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах