МАЛЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕПТОН" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
65121, м. Одеса, просп. Жукова, 32а
Керівник
Кучеренко Юрій Миколайович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20929413
Дата реєстрації23.11.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЛЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЕПТОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕПТОН" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 20929413.

Керівником підприємства «МАЛЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕПТОН" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Кучеренко Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕПТОН" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Одеса, просп. Жукова, 32а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЕПТОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах