АРІФ НАДЖИМІ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65070, м. Одеса, вул. Космонавтів, 50
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Наджимі Ахмадшах Набійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20930126
Дата реєстрації07.05.1993
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРІФ НАДЖИМІ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРІФ НАДЖИМІ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 20930126.

Керівником підприємства «АРІФ НАДЖИМІ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Наджимі Ахмадшах Набійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРІФ НАДЖИМІ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Одеса, вул. Космонавтів, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРІФ НАДЖИМІ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах