ПРОМАВТОМАТИКА, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
65080, м. Одеса, вул. Олександра Невського, 43, корп.2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Барциковський Георгій Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20930178
Дата реєстрації10.04.1996
Дата оновлення05.08.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМАВТОМАТИКА, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМАВТОМАТИКА, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20930178.

Керівником підприємства «ПРОМАВТОМАТИКА, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» є Барциковський Георгій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМАВТОМАТИКА, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Одеса, вул. Олександра Невського, 43, корп.2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМАВТОМАТИКА, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах