ЗОЛОТЕ ЗЕРНО, КП

Контакти

Юридична адреса
65045, м. Одеса, вул. Спиридонівська, 31
Телефони
Керівник
Шевченко Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ20930184
Дата реєстрації21.04.1999
Дата оновлення20.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗОЛОТЕ ЗЕРНО, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОЛОТЕ ЗЕРНО, КП» присвоєно код 20930184.

Керівником підприємства «ЗОЛОТЕ ЗЕРНО, КП» є Шевченко Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОЛОТЕ ЗЕРНО, КП» — м. Одеса, вул. Спиридонівська, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОЛОТЕ ЗЕРНО, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах