ОДИССЕЙ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА КІНОТЕЛЕВІДЕОСТУДІЯ

Контакти

Юридична адреса
65044, м. Одеса, бул. Французький, 33
Телефони
Керівник
Хміадашвілі Тамара Гаврилівна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ20931108
Дата реєстрації22.02.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДИССЕЙ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА КІНОТЕЛЕВІДЕОСТУДІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДИССЕЙ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА КІНОТЕЛЕВІДЕОСТУДІЯ» присвоєно код 20931108.

Керівником підприємства «ОДИССЕЙ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА КІНОТЕЛЕВІДЕОСТУДІЯ» є Хміадашвілі Тамара Гаврилівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДИССЕЙ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА КІНОТЕЛЕВІДЕОСТУДІЯ» — м. Одеса, бул. Французький, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДИССЕЙ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА КІНОТЕЛЕВІДЕОСТУДІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах