ФОНД ПРИРОДОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65007, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., НОВОЩЕПНИЙ РЯД, б. 25
Телефони
Керівник
Тіллє Антон Антонович
Код ЄДРПОУ20931309
Дата реєстрації21.02.2007
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФОНД ПРИРОДОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД ПРИРОДОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ, ГО» присвоєно код 20931309.

Керівником підприємства «ФОНД ПРИРОДОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ, ГО» є Тіллє Антон Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД ПРИРОДОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ, ГО» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., НОВОЩЕПНИЙ РЯД, б. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД ПРИРОДОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах