АІР-ПРЕС, ПРИВАТНЕ ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
49044, м. Дніпро, вул. Святослава хороброго, 12
Телефони
Керівник, директор
Самолюк Артур Олександрович
Бухгалтер
Кіца Денис Георгійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20931723
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації25.12.1998
Дата оновлення06.05.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «АІР-ПРЕС, ПРИВАТНЕ ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АІР-ПРЕС, ПРИВАТНЕ ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20931723.

Керівником підприємства «АІР-ПРЕС, ПРИВАТНЕ ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Самолюк Артур Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АІР-ПРЕС, ПРИВАТНЕ ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Дніпро, вул. Святослава хороброго, 12.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «АІР-ПРЕС, ПРИВАТНЕ ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах