МНОГОПРОФІЛЬНА ФІРМА ”ПІОНЕР-ІІІ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65005, м. Одеса, вул. Дальницька, 25
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Топалова Тетяна Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20932295
Дата реєстрації15.01.1993
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МНОГОПРОФІЛЬНА ФІРМА ”ПІОНЕР-ІІІ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МНОГОПРОФІЛЬНА ФІРМА ”ПІОНЕР-ІІІ”, ТОВ» присвоєно код 20932295.

Керівником підприємства «МНОГОПРОФІЛЬНА ФІРМА ”ПІОНЕР-ІІІ”, ТОВ» є Топалова Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МНОГОПРОФІЛЬНА ФІРМА ”ПІОНЕР-ІІІ”, ТОВ» — м. Одеса, вул. Дальницька, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МНОГОПРОФІЛЬНА ФІРМА ”ПІОНЕР-ІІІ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах