ТРАНЗІТ, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
66100, Одеська обл., м. Балта, вул. Синянська, 71
Бухгалтерія
Керівник
Гуцул Сергій Міклошович
Бухгалтер
Хорус Валентина Іларіонівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20932533
Дата реєстрації10.06.1998
Дата оновлення25.01.2011

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРАНЗІТ, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНЗІТ, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20932533.

Керівником підприємства «ТРАНЗІТ, КООПЕРАТИВ» є Гуцул Сергій Міклошович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНЗІТ, КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., м. Балта, вул. Синянська, 71.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНЗІТ, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах