ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕРСТАТОБУДІВНИК-3"

Контакти

Юридична адреса
65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, 48/4
Телефони
Керівник
Матвієнко Микола Анатолійович
Код ЄДРПОУ20932734
Дата реєстрації16.07.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЕРСТАТОБУДІВНИК-3”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕРСТАТОБУДІВНИК-3"» присвоєно код 20932734.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕРСТАТОБУДІВНИК-3"» є Матвієнко Микола Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕРСТАТОБУДІВНИК-3"» — м. Одеса, вул. Бугаївська, 48/4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЕРСТАТОБУДІВНИК-3”»
Поділіться інформацією в соцмережах