ХОРОШИЙ ДЕНЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68004, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Героїв Сталінграду, 13, к. 100
Телефони
Керівник
Баранюк Руслан Ігорович
Код ЄДРПОУ20932935
Дата реєстрації09.06.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХОРОШИЙ ДЕНЬ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХОРОШИЙ ДЕНЬ, ТОВ» присвоєно код 20932935.

Керівником підприємства «ХОРОШИЙ ДЕНЬ, ТОВ» є Баранюк Руслан Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХОРОШИЙ ДЕНЬ, ТОВ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Героїв Сталінграду, 13, к. 100.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХОРОШИЙ ДЕНЬ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах