ЧОРНОМОРСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР, МП

Контакти

Юридична адреса
65058, м. Одеса, просп. Шевченка, 21В, к. 35
Телефони
Керівник
Яворський Ігор Георгійович
Код ЄДРПОУ20933188
Дата реєстрації28.11.1995
Дата оновлення21.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР, МП» присвоєно код 20933188.

Керівником підприємства «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР, МП» є Яворський Ігор Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР, МП» — м. Одеса, просп. Шевченка, 21В, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах