ЛЮР, ПП

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 2
Телефони
Керівник
Лужанський Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ20933355
Дата реєстрації11.02.1993
Дата оновлення23.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЮР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЮР, ПП» присвоєно код 20933355.

Керівником підприємства «ЛЮР, ПП» є Лужанський Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЮР, ПП» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЮР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах