КОМПАС-Н, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 16
Телефони
Керівник
Шпура Сергій Миколайович
Код ЄДРПОУ20933610
Дата реєстрації19.07.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПАС-Н, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПАС-Н, ФІРМА, ПП» присвоєно код 20933610.

Керівником підприємства «КОМПАС-Н, ФІРМА, ПП» є Шпура Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПАС-Н, ФІРМА, ПП» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАС-Н, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах