ФІРМА, ТОВ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”РІВ’ЄРА”, ЛТД

Контакти

Юридична адреса
65016, м. Одеса, пров. Ванний, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Цибульський Леонід Миколайович
Бухгалтер
Касяневіч Катерина Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20933834
Дата реєстрації04.11.1995
Дата оновлення11.11.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФІРМА, ТОВ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”РІВ’ЄРА”, ЛТД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА, ТОВ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”РІВ’ЄРА”, ЛТД» присвоєно код 20933834.

Керівником підприємства «ФІРМА, ТОВ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”РІВ’ЄРА”, ЛТД» є Цибульський Леонід Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА, ТОВ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”РІВ’ЄРА”, ЛТД» — м. Одеса, пров. Ванний, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА, ТОВ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”РІВ’ЄРА”, ЛТД»
Поділіться інформацією в соцмережах