ФЕРМЕР, ВИРОБНИЧО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Шевченка, 50
Телефони
Керівник
Шестакова Ірина Андріївна
Код ЄДРПОУ20934561
Дата реєстрації14.05.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕР, ВИРОБНИЧО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕР, ВИРОБНИЧО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20934561.

Керівником підприємства «ФЕРМЕР, ВИРОБНИЧО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Шестакова Ірина Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕР, ВИРОБНИЧО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Шевченка, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕР, ВИРОБНИЧО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах