ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РИНКОВИХ РЕФОРМ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 24а
Телефони
Керівник, директор
Марієн Ігор Степанович
Бухгалтер
Конєва Надія Миколаївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20934911
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації15.07.1993
Дата оновлення29.04.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РИНКОВИХ РЕФОРМ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РИНКОВИХ РЕФОРМ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ, ТОВ» присвоєно код 20934911.

Керівником підприємства «ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РИНКОВИХ РЕФОРМ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ, ТОВ» є Марієн Ігор Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РИНКОВИХ РЕФОРМ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Генуезька, 24а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РИНКОВИХ РЕФОРМ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах