ІЛЛІЧІВСЬК-ПЕКОЖ, МАЛЕ КП

Контакти

Юридична адреса
68004, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Маркса, 17а, к. 59
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Величко Олексій Павлович
Код ЄДРПОУ20935218
Дата реєстрації05.03.1992
Дата оновлення06.08.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІЛЛІЧІВСЬК-ПЕКОЖ, МАЛЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛІЧІВСЬК-ПЕКОЖ, МАЛЕ КП» присвоєно код 20935218.

Керівником підприємства «ІЛЛІЧІВСЬК-ПЕКОЖ, МАЛЕ КП» є Величко Олексій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛІЧІВСЬК-ПЕКОЖ, МАЛЕ КП» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Маркса, 17а, к. 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛІЧІВСЬК-ПЕКОЖ, МАЛЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах