АПЕКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65103, ВУЛ.МИКОЛАЇВСЬКА ДОРОГА, 287-А, КВ.61, М.ОДЕСА, СУВОРОВСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Щерба Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ20935477
Дата реєстрації05.08.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АПЕКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АПЕКС, ТОВ» присвоєно код 20935477.

Керівником підприємства «АПЕКС, ТОВ» є Щерба Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АПЕКС, ТОВ» — ВУЛ.МИКОЛАЇВСЬКА ДОРОГА, 287-А, КВ.61, М.ОДЕСА, СУВОРОВСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АПЕКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах