МАРС-КОМВЕРС, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65009, м. Одеса, пров. Курортний, 2
Телефони
Керівник
Качур Михайло Миколайович
Код ЄДРПОУ20935773
Дата реєстрації22.05.1995
Дата оновлення30.12.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАРС-КОМВЕРС, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРС-КОМВЕРС, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 20935773.

Керівником підприємства «МАРС-КОМВЕРС, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Качур Михайло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРС-КОМВЕРС, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Одеса, пров. Курортний, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРС-КОМВЕРС, КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах