ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ІМ.МАРШАЛА Г.К.ЖУКОВА

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Гімназична, 25
Телефони
Керівник
Недєлько Юрій Григорович
Код ЄДРПОУ20936040
Дата реєстрації15.03.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ІМ.МАРШАЛА Г.К.ЖУКОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ІМ.МАРШАЛА Г.К.ЖУКОВА» присвоєно код 20936040.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ІМ.МАРШАЛА Г.К.ЖУКОВА» є Недєлько Юрій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ІМ.МАРШАЛА Г.К.ЖУКОВА» — м. Одеса, вул. Гімназична, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ІМ.МАРШАЛА Г.К.ЖУКОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах