РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА

Контакти

Юридична адреса
65009, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., ГАГАРІНСЬКЕ ПЛАТО, б. 5
Керівник
Глчян Левон Карапетович
Код ЄДРПОУ20937921
Дата реєстрації09.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» присвоєно код 20937921.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» є Глчян Левон Карапетович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., ГАГАРІНСЬКЕ ПЛАТО, б. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА»
Поділіться інформацією в соцмережах