СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПОПОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
67430, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка
Телефони
Керівник
Попов Валентин Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20938240
Дата реєстрації25.06.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПОПОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПОПОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА» присвоєно код 20938240.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПОПОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА» є Попов Валентин Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПОПОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПОПОВА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах