ТРАНС ІНВЕСТ СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65017, м. Одеса, вул. Транспортна, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шушковська Майя Михайлівна
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ20938820
Дата реєстрації02.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРАНС ІНВЕСТ СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНС ІНВЕСТ СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 20938820.

Керівником підприємства «ТРАНС ІНВЕСТ СЕРВІС, ТОВ» є Шушковська Майя Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНС ІНВЕСТ СЕРВІС, ТОВ» — м. Одеса, вул. Транспортна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНС ІНВЕСТ СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах