ФАРТЕКС, МПП

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Суворова, 74, к. 25
Телефони
Керівник
Рехвіашвілі Дмитро Дмитрович
Код ЄДРПОУ20939630
Дата реєстрації08.04.1993
Дата оновлення09.06.1999
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФАРТЕКС, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАРТЕКС, МПП» присвоєно код 20939630.

Керівником підприємства «ФАРТЕКС, МПП» є Рехвіашвілі Дмитро Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАРТЕКС, МПП» — Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Суворова, 74, к. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАРТЕКС, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах