ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №57 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Ямчитського, 7
Керівник
Кривова Людмила Анатоліївна
Код ЄДРПОУ20940231
Дата реєстрації23.02.2006
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №57 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №57 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20940231.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №57 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Кривова Людмила Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №57 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Одеса, вул. Ямчитського, 7.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №57 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах